Kızlarla Sohbet Konuları

Kızlarla Konuşulabilecek Sohbet Konuları

Diyelim ki yolda yürüyorsunuz ve daha önce hiç görmediğiniz, güzelliği başınızı döndüren bir kız gördünüz. Onunla nasıl sohbet edersiniz? Sohbet edecek bir konu bulabilir misiniz? Eğer onun gidişini seyretmek istemiyorsanız tavsiyelerimize bir göz atın.

Kızlarla konuşmak kolay değildir. Konuşurken konu bulmak ise hiç kolay değildir. Bu yüzden kızlara yaklaşmadan önce konuşacağınız konuyu özenle seçmeli, kafanızda kelimelerinizi özenle düzenlemeniz gerekir.

“Merhaba!” deyip geçişini seyretmek istemiyor musunuz? Kızlarla konuşulabilecek sohbet konuları bulamıyor musunuz?

Bir kızla konuşmak için kullandığınız sohbet konuları daha çok bulunduğunuz yere bağlıdır. Okul arkadaşınıza “Mükemmel bir sunum yaptın.” cümlesini kullandığınızda size evet ya da hayır gibi bir cevap veremez. Dolayısıyla siz de bu tür kısa cevapları almamak için açık uçlu sorular yöneltebilirsiniz.

Kızlarla Konuşulabilecek Sohbet Konuları
Eğer spor eşya mağazasındaysanız ve o bisikletlere bakıyorsa “Bu iyi bir bisiklet. Benim de bu markadan var ve severek kullanıyorum. Nerede bisiklet sürüyorsunuz?” diye soru sorabilirsiniz.

Eğer bir futbol maçındaysanız, “Sarı ve yeşil kesinlikle sana çok yakışıyor, ancak bu okulu daha çok okul renkleri nedeniyle seçtiğine eminim. Branşın ne?” ne diye sorun.

Eğer bir alışveriş merkezinde gömlek bakıyorsanız “o” da geziniyorsa, “İş yerinde yapacağım sunum için bir gömleğe ihtiyacım var ancak iyi bir moda zevkine sahip olduğum söylenemez. Kravat seçmeme yardımcı olmaya ne dersin?” gibi sorabilirsiniz.

Eğer bu kadın size yüz vermezse ve kestirip atarsa, size göre biri değil demektir. En azından denediniz. Bunun sizi tekrar ve tekrar denemekten alıkoymasına izin vermeyin. Eğer durursa ve sizinle konuşursa en azından eşikten bir adım atmış olursunuz. Şimdi bilmeniz gereken sohbeti nasıl devam ettireceğinizdir. En zor kısmı atlattınız, konuşmayı başlattınız. Şimdi derin bir nefes alıp rahatlayabilirsiniz ve kendiniz olabilirsiniz. İğnelemeler ve alaycılık dışında kız kardeşinizle konuştuğunuzu düşünün.

Kızlarla Konuşulabilecek Sohbet Konuları:

Bisiklet durağında, ne kadar süredir bisiklete sürdüğünü, herhangi bir bisiklet sürme organizasyonuna katılıp katılmadığını ve ilk bisikletinin ne olduğunu sorabilirsiniz. Eğer bir ışık yakarsa, ardından beraber bisiklet sürmeyi isteyip istemeyeceğini sorabilirsiniz. Temel olarak aynı senaryo diğer durumlarda da devam edebilir.

Sohbet konuları telefonda konuşurken biraz daha zor bulunabilir çünkü yüz ifadesine bakmak sizinle ilgili ne hissettiği hakkında çok şey söyleyebilir. Şayet telefonda konuşuyorsanız, bir nedenle aramışsınızdır, dolayısıyla o konuda konuşmaya çalışın.

Eğer onu ilk buluşma ile ilgili soru sormak için aradıysanız, bir grup etkinliği ise daha kolay olacaktır yani ikinizde kendinizi rahat hissedeceksiniz. “Bizim arkadaşlar parkta bir grubun sahne alacağını duymuşlar. Belki sen de gelmek istersin. Seni alabilirim.” diyebilirsiniz. Eğer onunla aynı sınıftaysanız, onu her zaman arayabilir ve “Bu Tarih notlarıyla başım dertte. Sen konuyu anlamış gibi görünüyorsun. Biraz ipucu vermeye ne dersin?” diyebilirsiniz.

Kızlarla konuşulabilecek konular
Buluşma teklifinize evet derse büyük bir adım atmış olursunuz. Birçok kızın erkeklerle benzer olduğunu ve aptal olmadıklarını unutmayın. Sohbet konusunu laf olsun diye açmayın. Bu başa dönmek olur. Günümüzde ve bu yüzyılda erkek şovenizmi birçok kadın için keyif kaçırmaktan başka bir işe yaramamaktadır.

Bir kızla konuşurken sizinle aynı fikirde olduğunu bilmiyorsanız veya tartışmaya hevesli değilseniz ve gücenmeyecekseniz politika ile ilgili konulardan uzak durun. Din konusundan da aynı sebepten uzak durun. İlk buluşma için güzel olabilecek bazı konular şunlar olabilir; ailesi, nerede büyüdüğü, küçükken ne olmak istediği, kardeşinin olup olmadığı ya da nereleri gezdiği.

Sonunda büyük bir sıçrama yapacaksanız, bu kızı iyi tanımalı ve onun gerçekten özel olduğunu düşünmelisiniz, hoşlandığınız bir kızla sohbet konusu kendiliğinden açılacaktır. Bu, ortak noktalarınızı keşfettiğiniz zaman olur, ama her konuda ortak noktanızın olması gerekmiyor ancak sohbet etmek için iyi bir şeydir bu.

Aptalca sorular genellikle sohbeti daha kolaylaştırır, örneğin “Eğer bir eşya olsaydın, hangisi olurdun? Eğer bir yere uçabilecek olsaydın nereye uçardın? En çok kime hayransın ve neden? Bir renk olsaydın hangisi olurdun?”

Sadece kendiniz olun ve samimi konuşun. Yalanlar üzerine kurulu bir ilişki iyi bir ilişki olmaz artı yalanları hatırlamak da oldukça zor olur. Eğer “o” yalanınızı yakalarsa, bu ilişkinizin sonu olabilir. Eğer keyif alıyorsanız ve o da iyi vakit geçiriyor gibi görünüyorsa doğru şeyler yapmalısınız. Ardından sohbet doğal bir şekilde gelişir. Susma anlarında yanınızdaki kişiyle rahat ediyorsanız, bu da çok şey demektir. Her zaman konuşmak istemezsiniz ve bu sessizlik anlarındaki konfor yüksek sesle konuşur…
.

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 18 YORUM
 1. Admin dedi ki:

  sohbet odaları ‘mıza bağlanmak için menüden sohbet linkine tıklayınız.

 2. batuhan dedi ki:

  Gayet iyi yazı

 3. Aras dedi ki:

  Daha da uzun ve detaylı olabiirdi 🙂

 4. Ahmet dedi ki:

  Bence güzel bir yazı olmuş ama yinede özgün olmak hep iyidir

 5. emre berk altun dedi ki:

  Uygulamak lazım

 6. taha dedi ki:

  Guzelmis kullanmak lazim

 7. Ezgi dedi ki:

  bu siteyi çok beğendim bu siteyi açtırandan allah razı olsun

 8. kadir dedi ki:

  Kızlarla Sohbet Konuları güzel bilgiler kaleme almışsınız.

 9. SertaP dedi ki:

  cok güzel bir site Erkek kategorisi hemde

 10. Zeren dedi ki:

  sitenin geneli hep bilgilendirme üzerine olmuş teşekkürler Admin

 11. yusuf_balel dedi ki:

  Bu siteyi çok begendim Kızlarla Sohbet Konuları yazılarınız güzel

 12. İsimsiz dedi ki:

  cok güzel bir site Erkek kategorisi hemde

 13. hande dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 14. Cemal dedi ki:

  çok güzel böyle devam edin Admin

 15. yusuf_balel dedi ki:

  tek eksik olan resimler. Admin

 16. avi35 dedi ki:

  Tsk Admin

 17. Şebnem dedi ki:

  Emeğinize sağlık Admin.

 18. Şebnem dedi ki:

  Erkekler kaybettikten sonra aşık olduklarını anlarlar 🙂

BİR YORUM YAZ
site ekle